Hodowla MoiaGioia

Strona domowa MoiaGioia – Rhodesian Ridgeback kennel

Blog

 • Texańskie maluchy!

  Texańskie maluchy!

  Przedstawiamy rodziców naszych texańskich maluchów

  Czytaj dalej…

 • Skończyliśmy 7 tygodni

  Skończyliśmy 7 tygodni

  Skończyliśmy 7 tygodni więc to już czas, aby się pokazać w pozycjach wystawowych. Mieliśmy poważną indywidualną sesję ..

  Czytaj dalej…

 • PASADENA

  Najmniejszy i zarazem najbardziej zaradny szczeniak z całego miotu. Łatwość w odnalezieniu drogi do jedzenia i szybko nabyta umiejętność profesjonalnego przepychania się przez gąszcz szczenięcych ciałek pozwoliły jej błyskawicznie nadrobić zaległości wagowe i pięknie się rozwijać, a wytrwałość w dążeniu do celu i spryt powodują, że ta właśnie dziewczynka zawsze dopina swego 🙂

  Czytaj dalej…

 • ODESSA (Żółta)

  Piękna dziewczynka o wyrazistym spojrzeniu, która uwielbia szalone zabawy z rodzeństwem. Wszędzie jej pełno, jest bardzo ciekawa świata i chętnie eksploruje nowe zakamarki kojca, domu i ogrodu, każdego dnia zdobywając kolejne umiejętności niezbędne w życiu szybko rosnącej rodezjanki 🙂

  Czytaj dalej…

 • HOUSTON (Biała)

  Nasza livernoska ślicznotka – jedno z dwóch najjaśniejszych szczeniąt w miocie, które swoim uroczym spojrzeniem w mgnieniu oka zaskarbia sobie sympatię wszystkich dokoła. Dziewczynka uwielbia przytulanki i szybko zasypia wtulona w rodzeństwo albo w człowieka.

  Czytaj dalej…

 • AUSTIN

  Prześliczna przebojowa dziewczynka, która najchętniej sypia na poduszkach z małych piesków (o co nietrudno mając 11 rodzeństwa 😉 Jest odważna i wesoła, a będąc pieskiem bardzo towarzyskim, chętnie inicjuje zabawy w grupie.

  Czytaj dalej…