Hodowla MoiaGioia

Strona domowa MoiaGioia – Rhodesian Ridgeback kennel

Nowy Miot

Mamy 12 super szczeniaków o wspaniałej psychice. Wszystkie nasze szczenięta to wspaniali przedstawiciele rasy Rhodesian Ridgeback – są odważne, nie wykazują żadnych zachowań agresywnych czy lękliwych. Dzięki szczególnej trosce i uwadze poświęconej prawidłowej socjalizacji od pierwszych tygodni życia, wszystkie bardzo dobrze odnajdują się w grupie i lubią kontakt ze sobą, chętnie bawią się oraz nabywają nowych umiejętności.

Maluchy mają piękne długie i symetryczne pręgi na grzbietach, a u części z nich występują białe znaczenia na klatce piersiowej i łapkach. Poza jednym chłopcem, wszystkie szczenięta są psami wystawowymi, w pełni zgodnymi ze wzorcem rasy.

Cały miot jest bardzo wyrównany – wszystkie szczeniaki to wspaniale zapowiadające się pieski zgodne z typem rasy. By móc wybrać malucha jak najbardziej dopasowanego do charakteru i oczekiwań przyszłego właściciela, na naszej stronie znajdą Państwo zdjęcia i charakterystyki poszczególnych chłopców i dziewczynek.

Poznaj nasz miot – chłopcy, dziewczęta i rodzice.

Chłopcy

Abbott

Poznaj pięknego Abbotta

Amarillo

Poznaj kochanego Amarillo

Dallas

Poznaj wyluzowanego Dallasa

Dayton

Poznaj szybkiego Daytona

Lubbock 

Poznaj masywnego Lubbocka

Vernon 

Poznaj milusińskiego Vernona

Denver

Poznaj majestatycznego Denvera

Dziewczęta

Abilene

Poznaj słodką Abilene

Pasadena

Poznaj piękną Pasadenę

Odessa

Poznaj kochaną Odessę

Houston

Poznaj dostojną Houston

Austin

Poznaj przytulaśną Austin

Rodzice

Rodzice to bardzo zrównoważone psy, przyjazne dla ludzi i innych zwierząt. Oboje są pięknymi przedstawicielami rasy o doskonałej budowie i pięknym wydajnym ruchu (Texas został doceniony na klubowej wystawie rodezjanów w Czechach przez specjalistkę rasy – amerykańską hodowczynię i sędzinę panią Alicię Hanna i zdobył pierwsze miejsce w konkurencji NAJLEPSZY RUCH). Rodzice cieszą się doskonałą kondycją i zdrowiem, są przebadani pod kątem najczęściej występujących w rasie chorób (wyniki oczywiście udostępnimy dla zainteresowanych).

Tatuś :

Texas

DREAMCATCHER Ciepły Dom

Mamusia:

MAY

ZALETA z Werwą